ŠIFRY

3. ŠIFRA

PDF

DISKUSE K ŠIFŘEMartin Z.  (ŕjb)
7. 2. 2024, 19:11
Ani po doluštění jsem si neuvědomil, že černobílé šifry mívají černobílá loga, takže jsem byl příjemně překvapen, že jsme ji vyluštili :D Ale jako mnoho šifer letos, nám to trvalo o trošku dýl, než mělo. Ale šifra hrozně fér a hrozně pěkná :)
Des  (Corn Flakes)
5. 2. 2024, 10:13
Po přepáleném startu přišel trest v podobě prvního deadu. Barevné logo jsme ignorovali, protože jsme samozřejmě luštili na polovině šifry bez loga :D Šifra nicméně krásná, jen my byli hloupí
Kaja  (TMA)
2. 2. 2024, 21:01
Prvni, co nas prastilo do oci, bylo barevne logo na cernobile tabulce pismen. Pobavili jsme se nad hledanim slov, zpusob cteni tajenky se nam take tak nejak sam nabizel, proste to vsechno do sebe zapadalo jak ty dilky puzzli. Moc pekna sifra :)
Ivo C.  (Albert Stallone)
29. 1. 2024, 21:23
Týmové luštění, hezký princip, co víc si přát...
Petr  (O.H.L.A.)
29. 1. 2024, 15:57
Tohle byla hrozná sranda. Tabulka obsahuje hodně falešných slov a zavádějících slov, která až časem odpadnou. My jsme měli

- RAMA - žlutá, to je divný, to bude něco jiného. Aha, AMARIN, ten má jakou barvu - zelenou? Aha, tak ne, tak AKVAMARÍN!

- KUTNA šedá? a, sakra, tak to bude ANTUKA

- HEŘMÁNKněco. Jakou barvu má heřmánek? Zelenou a květ je bílý se žlutým středem; tak možná KVĚT?HEŘMÁNKU? Bílou nechceme, tak...aha, VNITRO KVĚTU HEŘMÁNKU!

V cíli jsme se ještě dozvěděli HOPSAVKA KANÁREK :-)

Nicméně vyplněno jsme měli za chviličku a pak jsme se trápili se čtením, ale nakonec to padlo a je to moc pěkné.
Vašek  (Katastrof technik)
28. 1. 2024, 22:26
Další z letošních top šifer. Tahle barevná slova jsem měl ještě v paměti po vytváření šifry 31 do loňské kvalifikace TMOU, takže hledání šlo samo :)
Jakub  (Dobře, ale vraťte se před večeří!)
28. 1. 2024, 17:22
Krasna! Pomenovali sme si hned podstatne - ma to farebne logo a potom hladali farebne slova. Az za dlhu dobu nam to farebne logo naozaj docvaklo :)