SEZNAM TÝMŮ

Je zaregistrováno 73 týmů. Startovné již zaplatilo 70 týmů.
aaaaaaaa
Jakub Šťastný, Aneta Pelíšková, Dalibor Kramář, Marek Kadlečík
Albert Stallone
Ivo Cicvárek, Petr Pospíšil, Lucka Cicvárková, Honza Kořínek
ALEPILA
Diana Britková, Andrej Vrbenský, Peter Rozkoš, Matej Kotras
Algoritmická alegorie algebraických aligátorů
Martin Zahradníček, Vladimír Sedláček, Ondřej Krčma, Vojtěch Suchánek
Antropoid
Tomáš, Lenka
Aplikovaní Hrošíci
Emil Drápela, Václav Štencel, Tomáš Janoušek
Axolotli axiologičtí
Martin Hurych, Jiří Kazda, Ondřej Suchánek, Barbora Havlová
Božščí bojovníci
Pavel Axman, Irena Axmanová, Jakub Šmerda, Eva Šmerdová (Hettenbergerová)
Brouk v hlavě
Petr Otoupalík, Eva Hladílková, Tom Zavadil, Hana Filková
Cajzli
Michal, Vojta
coredump
Yenya Kasprzak, Dušan Jakub, Jiří Uhlíř, Tomáš Zábojník
Corn Flakes
Jindřich Des Cinka, Jiří Tragos Kozel, Přemysl Patches Oprchal, Zdeněk Zlámal
Crucifixion?
Tomáš Lukeš, Zdenek Veselý, Jan Novotný, Ondřej Peterka
Čumáci
Tomáš, Hanka, Anička, Evelína
Dory a jeho Fishes
Daniel Jandora, Magdaléna Koutová, Eliška Terlová, Tomáš Tomek
Eyjafjallajökull!!!
Martin Wilczák, Magda Krejčířová, Jiří Staněk, Blanka Dudašková
Fušenky
Katka Laire Dufková, Petra Ráboňová, Michal INDEX Král, Petr Ksichtě Gerhard
Glofunkt
Honza Horáček, Anička Hradecká, Jan "Puf" Pokorný, Míša Krákorová
Humulus Lupulus
Pavel Frydrych, Alice Frydrychová
JahoDero
Dero, Jaho
Jesus Frankenstein
Petr, Andy, Libor, Franta
Jmelí
Radka Pospíšilová, Radek Brokl, Ola Lopourová
kancl
Yeti, Petra, Jura, Renča
katastrof technik
Michal Keda, Václav Peca, Adéla Rozehnalová, Jakub Venclovský
Kerberos
Vojtěch Procházka, Saša Porembová, Martin Kulich, Kája Bretová
Knights that say Ř
Milan Kabát, Soňa Kovaľová, Michal Trutman, Matej Pivoluska
Kobzovi andílci
-
Kocky
ivca, Erika, Veva, Janka O.
Kokokel
Ondřej Bouda, Petr Velan
Krásný ztráty
Jirka Vaďura, Tomáš Látal, Tereza Kamenská
Lepíkové příšery a Jirka Šofka
Matěj Glum Píro, Radka Rissie Janská, Marcela Můca Macková, Jirka Šofka
Lze mrazit jablka?
Ladislav Skákal, Martina Pomikálková, Jiří Řihák, Ondřej Šmejkal
MAKAK
Jan Ambrož, Jan Valehrach, Pavel Hrazdil
Modré králíci
Jiří Šipr, Vít Mojžíš, Tereza Šiprová, Martin Apjar
Moscow Trust
Hana Valášková, Milan Fousek, Vanda Fousková, Alice Fousková
Much wow, such fretky!
Ondřej Svoboda, Linda Langerová, Martin Kurečka, Daniela Hrbáčová
MurmaŇi
Rajče, Okurka
Náhodná Procházka
Víťa, Tom, Peťa, Ondra
Náhradní díly
Michal, Petr, Monika
NEPODSTATNÍ
Jakub Devát, Drahomír Malota, Vojtěch Obořil, Zdeněk Pezlar
Night Wolves
Martin Kužela, Jiří Mejzlík, Daniela Bílková, Baša Mejzlíková
Obě tři plus jeden
Kristýna Moravcová, David Číhal, Bohdana Gillíková, Marie Pavlatová
OCD
Lukáš Malý, Marek Novák, Michal Trutman, Petr Mohelník
Ohromně vtipný název
Betty Gerhardová, Jakub Ludwig, Milan Chovanec, Zuzana Čížková
Ospalypaka
Pavel, Eva, Ondra, Honza
Pomocní ponocní
Petr Aulický, Tomáš Brokl, Alžběta Pospíšilová, Žofie Pospíšilová
Posledňáčci
Ondřej Valášek, Adéla Valášková, Vít Novák, Jan Novák
poTrati
Václav Jára, Martin Kempa
Povyrostlo nám seno
Pavel, Markéta, Kačka, Kuba Matulovic
Právní Klička
Michal, Kamča, Magda, Marek
Proof. reflexivity. Qed.
Martin Jonáš, Adam Matoušek, Vláďa Štill, Viki Vozárová
Přizdi
Tom, Víťa, Dana
s holkou se to nepočítá
Jana Bušová, Michaela Halaštová, Adéla Heroudková, Lucie Reichertová
Skôr skôr ako neskôr
Helca, Jakub, Ivo
Slepý mezi jednookými Braillem
Hana Svozilová, Tomáš Lamser, Radek Fiľakovský, Pavel Čadek
Spící Volové
Karel, Lipča, Miškot, Ondra
Společně za!
Verča, Karel, Tom, Michal
Stoupnul v písek
Zbyněk, Peťa, Michal, Marťa
Tepelný kvazikomfort
Jan Böhm, Zůza Dočekalová, Jiří Mantlík
Tři billboardy
Ivana Krumlová, Olga Krumlová, Tomáš Vondrák, Petr Zelina
Tuleni a lachtan