ŠIFRY

5. ŠIFRA – REGISTRAČNÍ

Trasa téměř do civilizace vede kolem Přírodní památky Žebětínský rybník, významnou rozmnožovací lokalitu obojživelníků, především ropuchy obecné a skokana štíhlého a hnědého.

Pokud někdo vyrazil místo na ulici a zastávku Chvalovka na kótu Chvalovka a marně tam hledal hřiště, vytrestal sám sebe buď za nedoluštění šifry, nebo nedůkladnou práci s mapou. Naštěstí to není daleko.

PDF

DISKUSE K ŠIFŘEIvo  (Albert Stallone)
28. 1. 2019, 14:26
Záludné bylo spíš nalezení stanoviště. Šli jsme totiž na kótu Chvalovka, kde jsme si mysleli, že by mohlo být v lese hřiště. Neboť, jak stojí v pravidlech (či v závěrečném infu), ne vše co je ve skutečnosti, musí být v mapě (možná cituji nepřesně). Vzhledem k času, který nás tlačí, to není úplně příjemná zacházka. 20 minut navrch minimálně. A nebyli jsme na Chvalovce rozhodně sami, tohle chtělo nějak ošetřit. V podchodu pak vyškrtáváme barevně, pečlivě, po jednotlivých protagonistech příběhu GDPR údaje. Pečlivost nebyla třeba. Máme koně, trochu barevného, ale jednoznačného. Docela pěkný fór. A hlavně rychlé vyluštění, které jsme tady fakt potřebovali.